Home

Wyjazd do Truskawca

  • Dostosuj

W dniach 12-21 września 2018 roku z inicjatywy Zarządu Powiatowego ZWiR WP w Radzyniu Podlaskim został zorganizowany wyjazd do uzdrowiska „Leśna Pieśń”
w Truskawcu na Ukrainie. Był to już kolejny pobyt w tym uzdrowisku; tym razem skorzystało z niego 49 osób (w tym 4 osoby z Chełma). Doskonałe procedury lecznicze oraz bardzo dobre warunki zakwaterowania i wyżywienia gwarantowały miły pobyt wzbogacony atrakcyjnym wieczorem integracyjnym oraz wyjazdami do Drohobycza i ekologicznego gospodarstwa pszczelarskiego „Piotrowa Pasieka”.

Jadąc do Truskawca odwiedziliśmy kolegiatę w Żółkwi, natomiast w drodze powrotnej tradycyjnie zatrzymaliśmy się na kilka godzin we Lwowie, aby zwiedzić najciekawsze zabytki tego pięknego miasta. Na Cmentarzu Obrońców Lwowa (Cmentarzu Orląt Lwowskich) delegacja Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego ZWiR WP w składzie: Jan Borowik, Ryszard Kostecki i Wiesław Wakulik zapaliła znicz przy Grobie Nieznanego Żołnierza.

Wyjazd był bardzo udany, za co organizatorom, a szczególnie prezesowi Zarządu Powiatowego ZWiR WP w Radzyniu Podlaskim kol. Edwardowi Dudzińskiemu należą się gorące podziękowania.

kpt. /s/ mgr Jan Borowik

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Designed by atict.com